PUNCH KRUS og SKEER, sølv, samlet vægt ca. 370 gram.

215727. PUNCH KRUS og SKEER, sølv, samlet vægt ca. 370 gram.

6 hulkrus med hamret overflade og forgyldt indvendig. 6 kaffeskeer Cesons model Princess. 12 mokkasinskeer Cesons model Princess. Etuier medfølger.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 570