SERVICE, 4 dele, sølv, Malmø 1957,1066 gram.

215726. SERVICE, 4 dele, sølv, Malmø 1957,1066 gram.

Kaffekande, flødekande, sukkerskål, bakke. dekoration af blomsterranker. Forgyldt inderside af flødekande og sukkerskål.
Højde 6-18 cm. Bakdelængde 21,5 cm.

Skive med buler. Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.281