LARS LERIN. Akvarel.

LARS LERIN. Akvarel.
2157057. LARS LERIN. Akvarel.

Kystlandskab, signeret 16x23 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen, stel med mindre skader.

Kunstner/designer

Lars Lerin (Født 1954)

Få foretaget en gratis vurdering!
2157057. LARS LERIN. Akvarel.

Kunstner/designer

Lars Lerin (Født 1954)

Antal besøg: 2.634