SPEJL, med TRYMÅBORD Empire, 1800-tallet.

215686. SPEJL, med TRYMÅBORD Empire, 1800-tallet.

Forgyldt / bronze / hvid stenplade. Samlet højde ca 240, bredde 80 cm.

Lidt forkortet i højden. Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 898