AIR CLEANER, Lux, Aeroguard mini, 2000'erne.

2154759. AIR CLEANER, Lux, Aeroguard mini, 2000'erne.

Højde 47 cm.
Diameter 26 cm.
Original æske mangler.
Manual medfølger.

Brugsslitage.
Original æske mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 47 cm.
Diameter 26 cm.
Original æske mangler.
Manual medfølger.

Brugsslitage.
Original æske mangler.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 2.187