VÆGUR, 3 stk, 1900-tallet.

VÆGUR, 3 stk, 1900-tallet.
215446. VÆGUR, 3 stk, 1900-tallet.

Pendler 2 stk, forgyldte.
Dråber.
Maksimal højde 69 cm.

Slitage og skader, ikke fuldstændig gennemgået.

Få foretaget en gratis vurdering!

Pendler 2 stk, forgyldte.
Dråber.
Maksimal højde 69 cm.

Antal besøg: 694