DAMES DESKTOP, nyrokoko.

DAMES DESKTOP, nyrokoko.
215143. DAMES DESKTOP, nyrokoko.

Valnød, buede ben. Skrive interiør. 9 skuffer foran. Skær dekorative elementer. Længde 104 cm, dybde 65 cm, højde 127 cm.

Brugsslitage. Mindre ridser på bordplade.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.884