LYS, 3 par, inklusive Gusum.

LYS, 3 par, inklusive Gusum.
214554. LYS, 3 par, inklusive Gusum.

2 lysestager, Gusums Bruk nr. 66, højde 18 cm.
2 lysestager århundredeskiftet, højde 13 cm.
2 lysestager, patineret messing, højde 32,5 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 863