JULES PAUL VICTOR ROBICHON. korsvej.

214414. JULES PAUL VICTOR ROBICHON. korsvej.

(født Paris, fransk maler den 19./20 Århundrede, genre og portrætmaler, udstillet fra 1876 i Paris Salon) vejkantskryds olie/lærred, indrammet, sign. og gik Robichon.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Auktionshaus Schwerin
Antal besøg: 1.811