AXEL ANDERSSON. Olie på Panel, signeret og dateret -47.

213851. AXEL ANDERSSON. Olie på Panel, signeret og dateret -47.

Landskab med Kaga kirke i baggrunden. Ca. 65x79 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 2.615