PÄR THORELL. Olie på lærred, signeret og dateret.

213822. PÄR THORELL. Olie på lærred, signeret og dateret.

Selvportræt med børn i værelsets interiør.
Ca. 134x64 cm.

Dug.

Kunstner/designer

Pär Thorell (1923–1969)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ca. 134x64 cm.

Dug.

Kunstner/designer

Pär Thorell (1923–1969)

Antal besøg: 825