BÅDMOTOR, YAMAHA MALTA.

BÅDMOTOR, YAMAHA MALTA.
213010. BÅDMOTOR, YAMAHA MALTA.

Ny olie i gearkasse og pumpehjul.

hestekræfter ukendt Fungerer godt ifølge kunde.

Brugsslitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, ridser.

Antal besøg: 1.728