PIEDESTAL, messing og glas, 20. århundrede.

212775. PIEDESTAL, messing og glas, 20. århundrede.

Bundplade i træ, diameter 40 cm, højde 79 cm.

Mindre ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre ridser.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 3.761