BROR DAHLQVIST. Olie på Panel, signeret.

212077. BROR DAHLQVIST. Olie på Panel, signeret.

Skovlandskab. Mål 34 x 37 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Skovlandskab. Mål 34 x 37 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.516