LÆNESTOL, blomstret polstring.

212069. LÆNESTOL, blomstret polstring.

Århundredeskiftet 1800/1900.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Århundredeskiftet 1800/1900.

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.491