BORD, udskåret med stenplade. 1900 tal.

211726. BORD, udskåret med stenplade. 1900 tal.

Rund form på 4 skårne ben. Palisander / sten. Diameter 42, højde 49 cm.

Brugsslitage, ridser på stenplade.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 937