LODREGULATOR, HE & Co Schutz Marke, omkring 1900.

211341. LODREGULATOR, HE & Co Schutz Marke, omkring 1900.

Højde ca. 120 cm.

Slitage, mindre skader. 2 ornamenter med skader. Maling gnidning. En del mangler til øvre ornamenter eller uoriginale.
Loddet og pendul fås. Lidt ormetung.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca. 120 cm.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.808