211341. LODREGULATOR, HE & Co Schutz Marke, omkring 1900.
Højde ca. 120 cm.
Slitage, mindre skader. 2 ornamenter med skader. Maling gnidning. En del mangler til øvre ornamenter eller uoriginale.
Loddet og pendul fås. Lidt ormetung.
Højde ca. 120 cm.