SOFAGRUPPE, 4 dele, Karl Johan stil, 20. århundrede.

21018. SOFAGRUPPE, 4 dele, Karl Johan stil, 20. århundrede.

Birk, sorte detaljer, gruppen klædt i vævet Malmsten-stof.
Sofa med løse vandpytter, længde 210 cm.
Bord på søjler, plade med klapper, længde 90 + 46, bredde 70, højde 68 cm.
To stole.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

To stole.

Brugsslitage.

Antal besøg: 2.632