SPISEGRUPPEN, 8 dele, solid al, Gotland.

209954. SPISEGRUPPEN, 8 dele, solid al, Gotland.

Bord med to tillægsplader, 4 stole medfølger laver en ulige stol i Karl Johan stil (birk) fra Wigells.

Mindre slitage, blå mærker og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 1.090