SAMEKNIVAR, 2 stk. Horn, læder, stål, Ubekendt kunstner.

209740. SAMEKNIVAR, 2 stk. Horn, læder, stål, Ubekendt kunstner.

En signeret RH Længde eksklusiv kuffert, 17-21 cm.

Brugsslitage, overfladesnavs.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, overfladesnavs.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 661