SALVADOR DALI (1904-1989). Brændende giraf.

209727. SALVADOR DALI (1904-1989). Brændende giraf.

Farvelitografi, håndnummereret med blyant 1185/2000 og signeret nederst til højre (facsimile), tørstempel Atelier Jobin Paris 1984, 50 cm x 65,5 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Auktionshaus Dannenberg
Antal besøg: 4.211