STIKKER, begyndelsen af det 20. århundrede.

209719. STIKKER, begyndelsen af det 20. århundrede.

4 styk, Lavet af ben, messing, sølv, træ, længder 73 - 98 cm.

Alders- og Brugsslitage, et stykke med knoglestykke væk.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 739