ELGITARR, M Series Standard. Valley Arts.

209648. ELGITARR, M Series Standard. Valley Arts.

Med softcase.

Mangler omslag på bagsiden.
Nogle stødskader på kroppen.
Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Med softcase.

Mangler omslag på bagsiden.
Nogle stødskader på kroppen.
Brugsslitage.

Antal besøg: 1.217