GRYDESKAB, herkomst Börstorp slot, omkring 1900.

209643. GRYDESKAB, herkomst Börstorp slot, omkring 1900.

Fineret i valnød. Ca. længde 74, bredde 49, højde 89 cm.

Slitage, finerskader, revner.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, finerskader, revner.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 900