ERIC LENNARTH. Foldebar, lakeret metalplade, Eric Lennarth.

208865. ERIC LENNARTH. Foldebar, lakeret metalplade, Eric Lennarth.

29 x 29 cm.

mindre ridser, Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

29 x 29 cm.

Antal besøg: 2.985