SOFABORD, Ikea Bjällsta.

SOFABORD, Ikea Bjällsta.
2087336. SOFABORD, Ikea Bjällsta.

Højde ca 59 cm, diameter ca 80 cm.

Brugsslitage, ridser, mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, ridser, mærker.

Antal besøg: 5.336