LÆNESTOL i træ / gallon. 1950'erne.

208596. LÆNESTOL i træ / gallon. 1950'erne.

Lænestol i mørkbejdset træ, buet rygskive og gallonbeklædt sæde og ryg.
Ryghøjde 71,5 cm Sædehøjde 43 cm Sædedybde 32 cm.

Brugsslitage, ridser, slid Løs fjeder.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.329