ALVAR HÅRD. Olie på lærred, signeret.

208557. ALVAR HÅRD. Olie på lærred, signeret.

”Det gør ikke noget, at du har glemt at købe en stige. Det her går lige så godt eller hvordan min kære mand!!". Mål 70 x 50 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Alvar Hård (1918–2011)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Alvar Hård (1918–2011)

Antal besøg: 809