MARIANO ANDREU. Ingen titel.

MARIANO ANDREU. Ingen titel.
2059408. MARIANO ANDREU. Ingen titel.

Signeret litografi og med begrundelse "Bon a tirer" 31x21 cm.

Ræsning og oxidation på papiret. Forgyldt træramme Er ikke undersøgt udenfor rammen.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 499