BRÄNNVINSCHATULL, med FLASKER, 3 stk, omkring 1900.

205727. BRÄNNVINSCHATULL, med FLASKER, 3 stk, omkring 1900.

Flasker med ætset dekoration, højde ca. 19 cm.
Æske, længde ca. 24 cm.
Låg med monogram.

Brugsslitage. Flasker med mindre Kantstødt.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Æske, længde ca. 24 cm.
Låg med monogram.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 1.820