SØLVVARER, totalvægt 316 gram.

205279. SØLVVARER, totalvægt 316 gram.

13 bestik, 2 ringe.

Ridser, graveringer og slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

13 bestik, 2 ringe.

Antal besøg: 431