BERTIL BROLIN. "Røde sten", olie på lærred, signeret.

204963. BERTIL BROLIN. "Røde sten", olie på lærred, signeret.

50 x 62 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Bertil Brolin (1913–2003)

Få foretaget en gratis vurdering!

50 x 62 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Bertil Brolin (1913–2003)

Antal besøg: 1.507