REGNMÅLER, "Kronblom", støbejern, 1900-tallet.

204941. REGNMÅLER, "Kronblom", støbejern, 1900-tallet.

Diameter 18, højde 42 cm.

Brugsslitage, overfladisk let plettet, måleglas mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Diameter 18, højde 42 cm.

Antal besøg: 8.937