BRUNO WIKLUND. Olie på lærred, signeret.

204326. BRUNO WIKLUND. Olie på lærred, signeret.

Abstrakt motiv. Mål 32 x 42 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 6.365