BRUNO MATTSSON. LÆNESTOL, "Pernilla", Dux.

203636. BRUNO MATTSSON. LÆNESTOL, "Pernilla", Dux.

Nummereret Jubilæumsmodel 1994, stemplet nr: 167. Brunt læderbetræk. Signeret Bruno Mattsson af Dux.

Læderbetræk med alderspatina. Alders slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 4.678