CAFÉBORD, omkring midten af det 20. århundrede.

203073. CAFÉBORD, omkring midten af det 20. århundrede.

Ca. længde 85, bredde 54, højde ca. 73 cm.

Have på. Kant med krakelering.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 641