SOFA, IKEA, 1970'erne/80'erne.

2027148. SOFA, IKEA, 1970'erne/80'erne.

Fyrretræ. To personers. Løse polstrede hynder og sengegavlesider betrukket med beige-hvidt bomuldsstof. Længde 129, dybde 76, sædehøjde 36 cm.

Brugsslitage, mindre pletter og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 6.383