GUITAR, Bjärton, 20. århundrede.

202286. GUITAR, Bjärton, 20. århundrede.

I et blødt etui. Højde 89 cm.

Brugsslitage, snor af.

Få foretaget en gratis vurdering!

I et blødt etui. Højde 89 cm.

Brugsslitage, snor af.

Antal besøg: 531