Kommode, såkaldt Haupst-stil, 20. århundrede.

202020. Kommode, såkaldt Haupst-stil, 20. århundrede.

Stenplade. Fineret i forskellige træsorter. Længde 80, bredde 44, højde 75 cm.

Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 706