201629. BESTIKSERVICE, 86 dele, sølv, Wallace Silversmiths, Vægt ca 2866g.
8 gafler, 20 cm 2 gafler, 19 cm 12 gafler, 16 cm 12 olivengafler, 14 cm 12 kaffeskeer 12 skeer, 15 cm 1 olivenske, 15 cm 1 ske, 15 cm 8 knive, 24 cm 12 smørknive, 1 stk. kødknive, 1 stk. , 17cm 2 sauceskeer, 13 + 15cm 2 kagespade 16 + 20cm.
Brugsslitage. Enkelte ridser.