HUSHOLDNINGSBØLGE i støbejern. 20. århundrede.

201092. HUSHOLDNINGSBØLGE i støbejern. 20. århundrede.

Husholdningsvægt i malet støbejern med udsmykket front med mascaron, bladværk. Vejer op til 10 kg Højde uden tønde, 29 cm.

Brugsslitage, afvisning, ridser, farvetab.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 886