WILGOT SVENSSON. Bybillede, olie på lærred, sign.

200751. WILGOT SVENSSON. Bybillede, olie på lærred, sign.

22x27 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Wilgot Svensson (1903–1975)

Få foretaget en gratis vurdering!

22x27 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Wilgot Svensson (1903–1975)

Antal besøg: 1.996