PLS, ræv, Carolinas Pels, Västerås, 20. århundrede.

200041. PLS, ræv, Carolinas Pels, Västerås, 20. århundrede.

Ryglængde ca. 118 cm.
Cirka størrelse 40/42.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ryglængde ca. 118 cm.
Cirka størrelse 40/42.

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.567