KISTA, Österlen, 1800-tallet / SOFFBORD.

199511. KISTA, Österlen, 1800-tallet / SOFFBORD.

Kista, ek.
110 x 59, højde 51 cm.

Færdig, Brugsslitage, ingen lås, nøgle.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Kista, ek.
110 x 59, højde 51 cm.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 1.241