PANELDIVAN, århundredeskiftet 1800/1900.

198808. PANELDIVAN, århundredeskiftet 1800/1900.

Lyst stof med kontrasterende blomster. Længde 177, dybde 80, højde 145 cm.

Brugsslitage. Mindre skader og ridser på rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 3.054