KUGLESTAM, træ, gulvmodel, 20. århundrede.

198292. KUGLESTAM, træ, gulvmodel, 20. århundrede.

Højde 110, bredde 79 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 110, bredde 79 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 574