SAMME KNIV, rensdyrhorn og læder.

197986. SAMME KNIV, rensdyrhorn og læder.

Sag med opdaterede og figurscener med rensdyr. Længde 41 cm.

Brugsslitage. Skaft og kappe med mindre ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.469