DOXA. ppios jernbaneur. s. XX.

1975590. DOXA. ppios jernbaneur. s. XX.

Sølv metalkasse udskåret med jagtscener. Synlig emaljeret porcelænsurskive med romertal og en sekundviser på seks. Citron. 75-6. Kassenummeret 682756. Manuelt læssesystem.
70,19 mm. diam. 216 gr.
Signeret urskive, urværk og urkasse.

I funktionsdygtig stand på tidspunktet for katalogisering. Der gives ingen anden garanti.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

70,19 mm. diam. 216 gr.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 590