Sæt FOR MALERI. 3 st. Olie på Panel/lærred. Bl. og Nils Sonesson.

196627. Sæt FOR MALERI. 3 st. Olie på Panel/lærred. Bl. og Nils Sonesson.

Nils Sonesson. Stilleben. Olie på Panel. Signeret N S. 27x26 cm.
I. A. Nilson. Olie på lærred. Badehytter på stranden. Signeret IA Nilson. 30x40 cm.
Ubekendt kunstner. Olie på Panel. Stilleben med potter. Underskrevet. 55x46 cm.

Sonesson. Ramme plettet.
Ubekendt kunstner. Tab af farve.

Få foretaget en gratis vurdering!

Sonesson. Ramme plettet.

Antal besøg: 3.217