ALBIN AMELIN (1902-1975). Blomster stilleben. Gouache.

196304. ALBIN AMELIN (1902-1975). Blomster stilleben. Gouache.

Signeret og dateret Amelin 43. 81 x 60 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.637